כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך – ברא צמחים


כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך – ברא צמחים

לפני כשבועיים יצאתי לסיור בחברת "ברא צמחים" ביוקנעם. קיבלתי הזמנה אישית לבוא ולראות איך מכינים את הפורמולות שאני מרכיבה לטיפול בכלבים והחתולים שלכם ואני רוצה לקחת אתכם איתי רגע אל מאחורי הקלעים כדי שגם אתם תראו טיפה איפה זה קורה.

a7485f90 ce21 4ad3 8790 bbc54772450e 300x198 כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך   ברא צמחים

בלב חורש טבעי, מול המושבה יקנעם, ממוקם מרכז ברא צמחים. מקום מקסים ורחוק מהעולם האורבני השוחק. כאילו לא נסעתי קודם כשעה על הכביש הכי עמוס בארץ, הגן הרפואי בכניסה העביר אותי בשניה אל הקסם של צמחי המרפא.

סיור מודרך בגן הרפואי

 

13 300x200 כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך   ברא צמחים

התחלנו את הסיור בגן הרפואי שמכיל מעל 100 זנים של צמחי מרפא. קיבלתי הסבר מרתק על עולם הצמחים שבגינה, קטפתי, מוללתי עלים וגבעולים, טעמתי כל מה שנתנו לי ליד. עוזרר, מרווה, טימין, ולריאן ועוד המון פירות וצמחים שונים.

סיור במפעל ייצור הפורמולות

מהגן הרפואי עברנו לסיור בחדרי ההכנה. אותי כמובן עניין לראות בעיקר את הפורמולות הסיניות להכנת התערובות, אלה הפורמולות שאני מרכיבה עבור הכלבים והחתולים שלכם. נכנסו למפעל, או מה שהם קוראים לו יקב הבוטיק לצמחי מרפא.  חומר הגלם האיכותי שמקבלים מהמגדלים המובילים באירופה ובארה"ב, מהווה את נקודת המוצא האידיאלית למוצר סופי יעיל אשר מקיים את המטרות לשמן נוצר.
כל צמח או חלקי צמח שמקבלים בברא, עלים, גבעולים או שורשים, עוברים תהליך הכנה מותאם על מנת לשמור על התכונות החיוניות והרפואיות של הצמח.

תוכלו לראות כאן חלק מהצמחים שמגיעים לחדר ההכנה לקראת המיצוי שלהם וההפיכה לפורמולה באבקה, בקפסולות, או בטינקטורה.

20150319 113729 300x168 כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך   ברא צמחים


GEN 009 BIG 300x300 כך הכנתי את הפורמולה לכלב שלך   ברא צמחים
לסיום הסיור המדהים הזה ואחרי ששתיתי שוט של פורמולה לחיזוק הקיבה ומערכת החיסון, יצאתי לדרכי לא לפני שבדקתי מה קורה עם הפורמולות עבורכם, ליתר דיוק עבור צ'ייס, לוקה וג'וני…

זהו, נסעתי משם לדרכי בריאה, חכמה ורגועה יותר:)

 

רוצים לדעת עוד על טיפול ברפואה סינית לכלב או לחתול שלכם? רפואה סינית לבעלי חיים

אני כאן לכל שאלה

אורלי 054-2345620

 

eplace בניית אתרים